logo_2021.jpg
Laisvės 11A, LT-97147 Kretinga. Tel. (8 445) 78611, el.p.: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą , Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
Juridinių asmenų registras, kodas 300531865, PVM kodas LT 100002390513.
 
plakatas_mazintas.jpg
 
Joninių mugė

Informacija norintiems prekiauti Kretingos miesto „Joninių mugės“ metu

(2024 birželio 22 d.)

SĮ „Kretingos turgus“ informuoja, kad priimami prašymai dėl prekybos Kretingos miesto „Joninių šventės mugėje“, vyksiančios birželio 22 d. (šeštadienį).

Mugė Kretingos muziejaus teritorijoje (prie „Dvaro saldaininės“) prasidės birželio 22 d. 12 val. Prekiautojai gali rinktis nuo 11 val. Iki 12 val. prekybinės vietos turi būti įrengtos.

Informacija tel. +370-683-11699.
El.p. dokumentams siųsti – Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą .
El.p. informacijai – Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą (tik informacijai, šiuo elektroniniu paštu gauti dokumentai bus nepriimami).
Mokėjimus už prekybines vietas atlikinėkite tik gavę patvirtinimą apie paskirtą vietą.

PREKYBOS, MAITINIMO, LAISVALAIKIO BEI PRAMOGŲ PASLAUGŲ TEIKIMO VIETŲ IŠDĖSTYNO SCHEMOS:

Kretingos muziejus – prekybos vietų schema:
planas.jpg
(Planą padidinsite paspaudę ant norimo paveikslėlio).

Norintys prekiauti pateikia:

1. Nustatytos formos prašymą (forma Nr. 1 spausti čia........ ).
2. Įmonės registracijos pažymėjimo (arba registrų centro išrašo), individualios veiklos vykdymo pažymos arba atitinkamos veiklos verslo liudijimo (galiojančio tas dienas) kopiją.
3. Asmens dokumento kopiją (dirbant su ūkininko, verslo liudijimo pažymėjimu arba individualios veiklos vykdymo pažyma – reikalinga tvarkant ir sumokant rinkliavą už Jus miesto seniūnijoje).
4. Jeigu numatoma prekiauti pačių išauginta žemės ūkio produkcija – dokumentą, patvirtinantį žemės valdymą ar naudojimą, arba Ūkininko ūkio įregistravimo pažymėjimą.
5. Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimo kopiją.
6. Prekiautojai medumi pateikia bičių bandos deklaracijos kopiją.
7. Tautodailininko pažymėjimo, tautinio ar kulinarijos paveldo sertifikato (bus atsižvelgta skirstant vietas) kopiją (jeigu turi).
8. Amatininkai, ar kiti prekybininkai, neturintys tautodailininko pažymėjimo ar tautinio ar kulinarijos paveldo sertifikato pateikia nuotraukas iš kitų mugių (nebūtina, bet palengvins vietų skyrimą).
9. Dokumentai pateikiami el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą su prierašu „Kretingos miesto šventės amatų mugė“ arba darbo valandomis Laisvės 11A, Kretinga.
10. Nustatytos rinkliavos mokėjimo pavedimą ar kvitą su banko žymomis (gavus patvirtinimą, el. paštu, kad prekybos vieta bus skirta ir mokamą sumą su mokėjimo rekvizitais).
11. Suderinus su VMVT prekiautojų sąrašą, arba sumokėjus už prekiautoją rinkliavą už prekybą viešose vietose Kretingos rajono savivaldybei (įprastai 3-4 dienos iki renginio), sumokėti pinigai už dalyvavimą mugėje nebegrąžinami.
12. Prekiautojai, kuriems prekiaujant reikalinga elektros energija, privalo turėti gesintuvus nuo 2 kg., bei ilgintuvus, atitinkančius europinį standartą. Prekiautojai naudosiantys ugnį turi turėti gesintuvus nuo 2 kg. ir nedegų audinį.
13. Prekiautojai mėsos, žuvies gaminiais, prekybos vietoje, privalo pasitiesti dangą (pvz. polietileno plėvelę), kad apsaugoti plytelių grindinį nuo riebalų, ar kitokių nešvarumų;
14. Maisto tvarkymas turi atitikti galiojančių teisės aktų reikalavimus. Prekiautojams maisto produktais prašome atkreipti dėmesį, kad maisto produktai privalo būti suženklinti pagal galiojančių teisės aktų reikalavimus. Prekiautojas savo produkcijai privalo užtikrinti nustatytą temperatūrinį režimą. Organizatorius neatsako, jei dalyvis pateikė klaidingus duomenis ir Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba neleido dalyvauti mugėje.
15. Prekyba vyksta tik iš baltų palapinių.
16. Prekiautojai įsipareigoja vadovautis visais teisės aktais reglamentuojančiais prekybą.
17. Prekiaujama tik leidime nurodytomis prekėmis.
18. Prekiautojai, iki nurodyto laiko neatvykę ir nepranešę apie vėlavimą, teisę į paskirtą vietą praranda.

MOKESČIŲ DYDŽIAI ROTUŠĖS A. UŽ DVI DIENAS Rotušės a.:

Kretingos rajono savivaldybės tarybos 2018 m. balandžio 26 d. sprendimas Nr. T2-130:

8.1.

iš palapinių, pateikus Tautodailininko pažymėjimą

6 kv.m

(3m x 2m)

12

8.2.

iš palapinių žemės ūkio produkcija, pieno ir medaus produktais, daigais, sodinukais, gėlėmis

6 kv.m

(3m x 2m)

12

8.3.

iš palapinių, pateikus Tautinio paveldo produkto ar Kulinarijos paveldo fondo sertifikatus

6 kv.m

(3m x 2m)

16

8.6.

kita prekyba iš palapinių

6 kv.m

(3m x 2m)

28

PREKYBOS LAIKAS:

Kretingos miesto „Joninių šventės mugė“ birželio 22 d. prasidės 12 val.
Prekybininkus kviečiame rinktis nuo 11.00 val.
12 val. prekybos vieta turi būti įrengta ir patraukti automobiliai.
Ūkio subjektai, baigę veiklą, privalo sutvarkyti prekybos vietą.
Prekyba vyksta iki renginio pabaigos.

Leidimai bus išsiųsti el.p. iki birželio 21 d.
 Dėl prekybos vietų kreiptis į kasininkę - prižiūrėtoją Janiną Auškalnienę tel. 8-646-75453.


 

stt.png
Praneseju_apsauga.jpg
 
 
 
 
Informacija atnaujinta 2020-05-14
© 2012 Savivaldybės įmonė "Kretingos turgus". Visos teisės saugomos