logo_2021.jpg
Laisvės 11A, LT-97147 Kretinga. Tel. (8 445) 78611, el.p.: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą , Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
Juridinių asmenų registras, kodas 300531865, PVM kodas LT 100002390513.
 
plakatas_mazintas.jpg
 
Antaninių mugė Kretingoje

Informacija norintiems prekiauti ar teikti paslaugas Kretingos miesto šventės amatų mugės „Nežiopsosi – nestokosi“ metu
(2024 birželio 7, 8 d.)

SĮ „Kretingos turgus“ informuoja, kad nuo 2024 m. balandžio 18 d. iki gegužės 10 d., imtinai, priimami prašymai dėl prekybos ar paslaugų teikimo Kretingos miesto šventės mugėje, vyksiančios birželio 7, 8 d. (penktadienį, šeštadienį), metu.
Mugė Rotušės a. prasidės birželio 7 d. 12 val. Rinktis bus galima nuo 7 val. Rekomenduojame prekybos vietą įsirengti iki 8 val. Prekyba privaloma iki 18 val. Birželio 8 d. mugė prasidės 8 val. Rinktis bus galima nuo 6 val.

Prekyba Maironio g. prasidės birželio 8 d. 18 val. Rinktis bus galima nuo 17 val.

Informacija tel. +370-683-11699.
El.p. dokumentams siųsti –
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą .
El.p. informacijai –
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą (tik informacijai, šiuo elektroniniu paštu gauti dokumentai bus nepriimami).
Mokėjimus už prekybines vietas atlikinėkite tik gavę patvirtinimą apie paskirtą vietą.


PREKYBOS, MAITINIMO, LAISVALAIKIO BEI PRAMOGŲ PASLAUGŲ TEIKIMO VIETŲ IŠDĖSTYNO SCHEMOS:

Rotušės aikštė – prekybos bei viešojo maitinimo paslaugų teikimo vietų schema:
Antaniniu_planas_2024.jpg


J.K. Chodkevičiaus g. – laisvalaikio bei pramogų paslaugų teikimo schema:
laisvalakis_rotuse.JPG


Maironio g. prie miesto estrados – prekybos, viešojo maitinimo, laisvalaikio bei pramogų paslaugų teikimo schema:
2016_06_06_vasaros_estrada.jpg

(Planą padidinsite paspaudę ant norimo paveikslėlio).AMATŲ MUGĖ ORGANIZUOJAMA ROTUŠĖS A.

Norintys prekiauti tautodailės, amatininkų, savo rankų darbo gaminiais pateikia:
1. Nustatytos formos prašymą (forma Nr. 1 spausti čia........).
2. Įmonės registracijos pažymėjimo (arba registrų centro išrašo), individualios veiklos vykdymo pažymos arba atitinkamos veiklos verslo liudijimo (galiojančio tas dienas) kopiją.

3. Asmens dokumento kopiją (dirbant su ūkininko, verslo liudijimo pažymėjimu arba individualios veiklos vykdymo pažyma – reikalinga tvarkant ir sumokant rinkliavą už Jus miesto seniūnijoje).

4. Jeigu numatoma prekiauti pačių išauginta žemės ūkio produkcija – dokumentą, patvirtinantį žemės valdymą ar naudojimą, arba Ūkininko ūkio įregistravimo pažymėjimą.

5. Tautodailininko pažymėjimo, tautinio ar kulinarijos paveldo sertifikato (bus atsižvelgta skirstant vietas) kopiją (jeigu turi).

6. Amatininkai, ar kiti prekybininkai, neturintys tautodailininko pažymėjimo ar tautinio ar kulinarijos paveldo sertifikato pateikia nuotraukas iš kitų mugių (nebūtina, bet palengvins vietų skyrimą).

7. Dokumentai pateikiami el.p.
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą su prierašu „Kretingos miesto šventės amatų mugė“ arba darbo valandomis Laisvės 11A, Kretinga.
8. Nustatytos rinkliavos mokėjimo pavedimą ar kvitą su banko žymomis (gavus patvirtinimą, el. paštu, kad prekybos vieta bus skirta ir mokamą sumą su mokėjimo rekvizitais).

9. Suderinus su VMVT prekiautojų sąrašą, arba sumokėjus už prekiautoją rinkliavą už prekybą viešose vietose Kretingos rajono savivaldybei (įprastai 3-4 dienos iki renginio), sumokėti pinigai už dalyvavimą mugėje nebegrąžinami.

10. Prekiautojai, kuriems prekiaujant reikalinga elektros energija, privalo turėti gesintuvus nuo 2 kg., bei ilgintuvus, atitinkančius europinį standartą. Prekiautojai naudosiantys ugnį turi turėti gesintuvus nuo 2 kg. ir nedegų audinį.

11. Prekyba vyksta tik iš baltų palapinių. Eilėse 128A-105, 205-188, 263-238A kitokios spalvos palapinių statyti bus neleidžiama.

12. Už per naktį paliktas palapines, produkciją mugės organizatorius neatsako. Mugės organizatorius apsaugos paslaugos neteikia.

13. Prekiautojai įsipareigoja vadovautis visais teisės aktais reglamentuojančiais prekybą.

14. Prekiaujama tik leidime nurodytomis prekėmis.

15. Prekiautojai, iki nurodyto laiko neatvykę ir nepranešę apie vėlavimą, teisę į paskirtą vietą praranda.

16. Mašinai esant Rotušės a. teritorijoje, matomoje vietoje (ant panelės), turi būti padėtas leidimo prekybai dublikatas.


Norintys prekiauti maisto produktais pateikia:
1. Nustatytos formos prašymą (forma Nr. 2 spausti čia......).
2. Įmonės registracijos pažymėjimo (arba registrų centro išrašo), individualios veiklos vykdymo pažymos arba atitinkamos veiklos verslo liudijimo (galiojančio tas dienas) kopiją.

3. Asmens dokumento kopiją (dirbant su ūkininko, verslo liudijimo pažymėjimu arba individualios veiklos vykdymo pažyma – reikalinga tvarkant ir sumokant rinkliavą už Jus miesto seniūnijoje).

4. Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimo kopiją.

5. Prekiautojai medumi pateikia bičių bandos deklaracijos kopiją.

6. Jeigu numatoma prekiauti pačių išauginta žemės ūkio produkcija – dokumentą, patvirtinantį žemės valdymą ar naudojimą, arba Ūkininko ūkio įregistravimo pažymėjimą.

7. Tautinio ar kulinarijos paveldo sertifikato kopiją, neturintys tautinio ar kulinarijos paveldo sertifikato pateikia nuotraukas iš kitų mugių (jeigu turi – palengvins vietos skyrimą).

8. Dokumentai pateikiami el.p.
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą su prierašu „Kretingos miesto šventės amatų mugė“ arba darbo valandomis Laisvės 11A, Kretinga.
9. Nustatytos rinkliavos mokėjimo pavedimą ar kvitą su banko žymomis (gavus patvirtinimą el. paštu, kad prekybos vieta bus skirta ir mokamą sumą su mokėjimo rekvizitais).

10. Suderinus su VMVT prekiautojų sąrašą, arba sumokėjus už prekiautoją rinkliavą už prekybą viešose vietose Kretingos rajono savivaldybei (įprastai 3-4 dienos iki renginio), sumokėti pinigai už dalyvavimą mugėje nebegrąžinami.

11. Prekiautojai, kuriems prekiaujant reikalinga elektros energija, privalo turėti gesintuvus nuo 2 kg., bei ilgintuvus, atitinkančius europinį standartą. Prekiautojai naudosiantys ugnį turi turėti gesintuvus nuo 2 kg. ir nedegų audinį.

12. Prekiautojai mėsos, žuvies gaminiais, prekybos vietoje, privalo pasitiesti dangą (pvz. polietileno plėvelę), kad apsaugoti plytelių grindinį nuo riebalų, ar kitokių nešvarumų;

13. Maisto tvarkymas turi atitikti galiojančių teisės aktų reikalavimus. Prekiautojams maisto produktais prašome atkreipti dėmesį, kad maisto produktai privalo būti suženklinti pagal galiojančių teisės aktų reikalavimus. Prekiautojas savo produkcijai privalo užtikrinti nustatytą temperatūrinį režimą. Organizatorius neatsako, jei dalyvis pateikė klaidingus duomenis ir Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba neleido dalyvauti mugėje.

14. Prekyba vyksta tik iš baltų palapinių. Prekiaujama tik leidime nurodytomis prekėmis.

15. Prekiautojai įsipareigoja vadovautis visais teisės aktais reglamentuojančiais prekybą.

16. Už per naktį paliktas palapines, produkciją mugės organizatorius neatsako. Mugės organizatorius apsaugos paslaugos neteikia.

17. Prekiautojai, iki nurodyto laiko neatvykę ir nepranešę apie vėlavimą, teisę į paskirtą vietą praranda.

18. Mašinai esant Rotušės a. teritorijoje, matomoje vietoje (ant panelės), turi būti padėtas leidimo prekybai dublikatas.

Norintys teikti viešojo maitinimo paslaugas (laikinose lauko kavinėse) pateikia:
1. Nustatytos formos prašymą (forma Nr. 3 spausti čia......).
2. Įmonės registracijos pažymėjimo (arba registrų centro išrašo), individualios veiklos vykdymo pažymos arba atitinkamos veiklos verslo liudijimo (galiojančio tą dieną) kopiją.

3. Asmens dokumento kopiją (dirbant su ūkininko, verslo liudijimo pažymėjimu arba individualios veiklos vykdymo pažyma – reikalinga tvarkant ir sumokant rinkliavą už Jus miesto seniūnijoje).

4. Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimo kopiją.

5. Dokumentai pateikiami el.p.
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą su prierašu „Kretingos miesto šventės amatų mugė“, arba darbo valandomis Laisvės 11A, Kretinga.
6. Nustatytos rinkliavos mokėjimo pavedimą ar kvitą su banko žymomis (gavus patvirtinimą el. paštu, kad prekybos vieta bus skirta).

7. Suderinus su VMVT prekiautojų sąrašą, arba sumokėjus už prekiautoją rinkliavą už prekybą viešose vietose Kretingos rajono savivaldybei (įprastai 3-4 dienos iki renginio), sumokėti pinigai už dalyvavimą mugėje nebegrąžinami.

8. Prekiautojai, kuriems prekiaujant reikalinga elektros energija, privalo turėti gesintuvus nuo 2 kg., bei ilgintuvus, atitinkančius europinį standartą. Prekiautojai naudosiantys ugnį turi turėti gesintuvus nuo 2 kg. ir nedegų audinį.

9. Už per naktį paliktas palapines, produkciją mugės organizatorius neatsako.

10. Prekiautojai, iki nurodyto laiko neatvykę ir nepranešę apie vėlavimą, teisę į paskirtą vietą praranda.

11. Prekiautojai įsipareigoja vadovautis visais teisės aktais reglamentuojančiais prekybą.

12. Mašinai esant Rotušės a. teritorijoje, matomoje vietoje (ant panelės), turi būti padėtas leidimo prekybai dublikatas.

Norintys teikti laisvalaikio bei pramogų paslaugas (elektromobilių ar kitų judėjimui naudojamų priemonių nuoma, batuto ir panašios paslaugos, įvairūs atrakcionai ir kt.) pateikia:
1. Nustatytos formos prašymą (forma Nr. 4 spausti čia.....).
2. Įmonės registracijos pažymėjimo (arba registrų centro išrašo), individualios veiklos vykdymo pažymos arba atitinkamos veiklos verslo liudijimo (galiojančio tą dieną) kopiją.

3. Asmens dokumento kopiją (dirbant su ūkininko, verslo liudijimo pažymėjimu arba individualios veiklos vykdymo pažyma – reikalinga tvarkant ir sumokant rinkliavą už Jus miesto seniūnijoje).

4. Įrenginių nuotraukas.

5. Įrenginio saugumą ir tinkamą techninę būklę patvirtinančius dokumentus, jei įrenginys privalo tokius turėti.

6. Dokumentai pateikiami el.p.
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą su prierašu „Kretingos miesto šventės amatų mugė“, arba darbo valandomis Laisvės 11A, Kretinga.
7. Nustatytos rinkliavos mokėjimo pavedimą ar kvitą su banko žymomis (gavus patvirtinimą telefonu, el. paštu, kad prekybos vieta bus skirta).

8. Suderinus su VMVT prekiautojų sąrašą, arba sumokėjus už prekiautoją rinkliavą už prekybą viešose vietose Kretingos rajono savivaldybei (įprastai 3-4 dienos iki renginio), sumokėti pinigai už dalyvavimą mugėje nebegrąžinami.

9. Prekiautojai, naudosiantys tyliaeigius elektros generatorius, privalo turėti gesintuvus nuo 2 kg. Prekiautojai naudosiantys ugnį turi turėti gesintuvus nuo 2 kg. ir nedegų audinį.

10. Elektros tiekimo paslauga numatytose vietose teikiama nebus. Subjektams, kuriems reikalinga elektros energija, leidžiama turėti tyliaeigius elektros generatorius. Prekiautojui naudojančiam netvarkingą ar netyliaeigį generatorių - gali būti liepta jį išjungti. Birželio 7 d. pradėti naudoti generatorius leidžiama nuo 13 val.

11. Prekiautojai įsipareigoja vadovautis visais teisės aktais reglamentuojančiais paslaugų teikimą.

12. Už per naktį paliktas palapines, produkciją, įrenginius mugės organizatorius neatsako.

13. Prekiautojai, iki nurodyto laiko neatvykę ir nepranešę apie vėlavimą, teisę į paskirtą vietą praranda.


Prekiauti alkoholiniais gėrimais Kretingos miesto šventės amatų mugėje galima tik turint Savivaldybės išduotas vienkartines licencijas verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais. Draudžiama prekiauti bet kokiais gėrimais stiklinėje taroje, taip pat naudoti plastikinius vienkartinius indus.

Dėl licencijos išdavimo, paskyrus prekybos vietą ir suderinus su SĮ „Kretingos turgus“, nuo gegužės 31 d. kreiptis į Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vyr. specialistę Simoną Baublienę, tel. (8 445) 43765, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

PREKYBA MAIRONIO G. PRIE MIESTO ESTRADOS

Leidimai Maironio g. prie miesto estrados išduodami tik prekybai laikinose lauko kavinėse, prekybai maisto produktais (ledais, saldumynais ir pan.) vaikų žaislais ir laisvalaikio bei pramogų paslaugoms teikti. Prekiauti alkoholiniais gėrimais nebus leidžiama.

Elektros tiekimo paslauga Maironio g. prie vasaros estrados teikiama nebus. Subjektams, kuriems reikalinga elektros energija, leidžiama turėti tyliaeigius elektros generatorius. Prekiautojui naudojančiam netvarkingą ar netyliaeigį generatorių - gali būti liepta jį išjungti.

Norintys teikti viešojo maitinimo paslaugas (laikinose lauko kavinėse) pateikia:
1. Nustatytos formos prašymą (forma Nr. 5 spausti čia......).
2. Įmonės registracijos pažymėjimo(arba registrų centro išrašo), individualios veiklos vykdymo pažymos arba atitinkamos veiklos verslo liudijimo (galiojančio tą dieną) kopiją.

3. Asmens dokumento kopiją (dirbant su ūkininko, verslo liudijimo pažymėjimu arba individualios veiklos vykdymo pažyma – reikalinga tvarkant ir sumokant rinkliavą už Jus miesto seniūnijoje).

4. Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimo kopiją.

5. Dokumentai pateikiami el.p.
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą su prierašu „Kretingos miesto šventės amatų mugė“, arba darbo valandomis Laisvės 11A, Kretinga.
6. Nustatytos rinkliavos mokėjimo pavedimą ar kvitą su banko žymomis (gavus patvirtinimą el. paštu, kad prekybos vieta bus skirta).

7. Suderinus su VMVT prekiautojų sąrašą, arba sumokėjus už prekiautoją rinkliavą už prekybą viešose vietose Kretingos rajono savivaldybei (įprastai 3-4 dienos iki renginio), sumokėti pinigai už dalyvavimą mugėje nebegrąžinami.

8. Prekiautojai, naudosiantys tyliaeigius elektros generatorius, privalo turėti gesintuvus nuo 2 kg. Prekiautojai naudosiantys ugnį turi turėti gesintuvus nuo 2 kg. ir nedegų audinį.

9. Prekiautojai įsipareigoja vadovautis visais teisės aktais reglamentuojančiais prekybą.

10. Prekiautojai, iki nurodyto laiko neatvykę ir nepranešę apie vėlavimą, teisę į paskirtą vietą praranda.

Norintys prekiauti maisto produktais, žaislais pateikia:
1. Nustatytos formos prašymą (forma Nr. 6 spausti čia......).
2. Įmonės registracijos pažymėjimo (arba registrų centro išrašo), individualios veiklos vykdymo pažymos arba atitinkamos veiklos verslo liudijimo (galiojančio tą dieną) kopiją.

3. Asmens dokumento kopiją (dirbant su ūkininko, verslo liudijimo pažymėjimu arba individualios veiklos vykdymo pažyma – reikalinga tvarkant ir sumokant rinkliavą už Jus miesto seniūnijoje).

4. Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimo kopiją (prekiaujant maisto produktais).

5. Jeigu numatoma prekiauti pačių išauginta žemės ūkio produkcija – dokumentą, patvirtinantį žemės valdymą ar naudojimą, arba Ūkininko ūkio įregistravimo pažymėjimą.

6. Galiojančio techninės apžiūros talono kopiją, jei veikla vykdoma iš transporto priemonės.

7. Tautinio ar kulinarijos paveldo sertifikato kopiją (jeigu turi – palengvins vietos skyrimą).

8. Dokumentai pateikiami el.p.
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą su prierašu „Kretingos miesto šventės amatų mugė“, arba darbo valandomis Laisvės 11A, Kretinga.
9. Nustatytos rinkliavos mokėjimo pavedimą ar kvitą su banko žymomis (gavus patvirtinimą el. paštu, kad prekybos vieta bus skirta).

10. Suderinus su VMVT prekiautojų sąrašą, arba sumokėjus už prekiautoją rinkliavą už prekybą viešose vietose Kretingos rajono savivaldybei (įprastai 3-4 dienos iki renginio), sumokėti pinigai už dalyvavimą mugėje nebegrąžinami.

11. Prekiautojai, naudosiantys tyliaeigius elektros generatorius, privalo turėti gesintuvus nuo 2 kg. Prekiautojai naudosiantys ugnį turi turėti gesintuvus nuo 2 kg. ir nedegų audinį.

12. Maisto tvarkymas turi atitikti galiojančių teisės aktų reikalavimus. Prekiautojams maisto produktais prašome atkreipti dėmesį, kad maisto produktai privalo būti suženklinti pagal galiojančių teisės aktų reikalavimus. Organizatorius neatsako, jei dalyvis pateikė klaidingus duomenis ir Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba neleido dalyvauti mugėje.

13. Prekiautojai įsipareigoja vadovautis visais teisės aktais reglamentuojančiais prekybą.

14. Prekyba vyksta tik iš baltų palapinių. Prekiaujama tik leidime nurodytomis prekėmis.

15. Prekiautojai, iki nurodyto laiko neatvykę ir nepranešę apie vėlavimą, teisę į paskirtą vietą praranda.

16. Jei prekiautojas netelpa į numatytos prekybinės vietos ribas, prekiautojui gali būti neleidžiama prekiauti.

Norintys teikti laisvalaikio bei pramogų paslaugas (elektromobilių ar kitų judėjimui naudojamų priemonių nuoma, batuto ir panašios paslaugos, įvairūs atrakcionai ir kt.) pateikia:
1. Nustatytos formos prašymą (forma Nr. 7 spausti čia......).
2. Įmonės registracijos pažymėjimo(arba registrų centro išrašo), individualios veiklos vykdymo pažymos arba atitinkamos veiklos verslo liudijimo (galiojančio tą dieną) kopiją.

3. Asmens dokumento kopiją (dirbant su ūkininko, verslo liudijimo pažymėjimu arba individualios veiklos vykdymo pažyma – reikalinga tvarkant ir sumokant rinkliavą už Jus miesto seniūnijoje).

4. Įrenginių nuotraukas.

5. Įrenginio saugumą ir tinkamą techninę būklę patvirtinančius dokumentus, jei įrenginys privalo tokius turėti.

6. Dokumentai pateikiami el.p.
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą su prierašu „Kretingos miesto šventės amatų mugė“, arba darbo valandomis Laisvės 11A, Kretinga.
7. Nustatytos rinkliavos mokėjimo pavedimą ar kvitą su banko žymomis (gavus patvirtinimą telefonu, el. paštu, kad prekybos vieta bus skirta).

8. Suderinus su VMVT prekiautojų sąrašą, arba sumokėjus už prekiautoją rinkliavą už prekybą viešose vietose Kretingos rajono savivaldybei (įprastai 3-4 dienos iki renginio), sumokėti pinigai už dalyvavimą mugėje nebegrąžinami.

9. Prekiautojai, naudosiantys tyliaeigius elektros generatorius, privalo turėti gesintuvus nuo 2 kg. Prekiautojai naudosiantys ugnį turi turėti gesintuvus nuo 2 kg. ir nedegų audinį.

10. Prekiautojai įsipareigoja vadovautis visais teisės aktais reglamentuojančiais prekybą.

11. Prekiautojai, iki nurodyto laiko neatvykę ir nepranešę apie vėlavimą, teisę į paskirtą vietą praranda.

DOKUMENTŲ PATEIKIMAS:

Norintys prekiauti tautodailės, amatininkų, savo rankų darbo gaminiais, ne maisto produktais, maisto produktais, teikti viešojo maitinimo paslaugas (laikinose lauko kavinėse), teikti laisvalaikio bei pramogų paslaugas užpildytą ir pasirašytą prašymą bei dokumentų kopijas turi pateikti iki gegužės 10 d. paštu, elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą (skenuoti dokumentai, su prierašu „Kretingos miesto šventės amatų mugė“), arba pristatyti į SĮ „Kretingos turgus“ adresu: Laisvės 11A, Kretinga. Telefonas pasiteirauti +370-683-11699.

Netinkamai užpildyti, nepasirašyti ar pateikti be privalomų dokumentų prašymai nesvarstomi, vieta skiriama tik ištaisius trūkumus. Prekybos vietos skiriamos organizatorių nuožiūra. Paskyrus vietą, asmuo norintis prekiauti ar teikti paslaugas per 2 darbo dienas turi sumokėti nustatyto dydžio mokestį ir pateikti SĮ „Kretingos turgus“ mokėjimo pavedimo kopiją ar kvitą su banko žymomis. Nepateikus dokumento prekybos vieta skiriama kitam asmeniui.

MOKESČIŲ DYDŽIAI ROTUŠĖS A. UŽ DVI DIENAS Rotušės a.:

Kretingos rajono savivaldybės tarybos 2018 m. balandžio 26 d. sprendimas Nr. T2-130:

8.1.

iš palapinių, pateikus Tautodailininko pažymėjimą

6 kv.m

(3m x 2m)

27

8.2.

iš palapinių žemės ūkio produkcija, pieno ir medaus produktais, daigais, sodinukais, gėlėmis

6 kv.m

(3m x 2m)

27

8.3.

iš palapinių, pateikus Tautinio paveldo produkto ar Kulinarijos paveldo fondo sertifikatus

6 kv.m

(3m x 2m)

36

8.4.

laikinose lauko kavinėse

100 kv.m.

(10m x 10m)

144

8.5.

laisvalaikio bei pramogų paslaugos (elektromobilių ar kitų judėjimui naudojamų priemonių nuoma, batuto ir panašios paslaugos, įvairūs atrakcionai ir kt.)

120 kv.m

(10m x 12m)

54

8.6.

kita prekyba iš palapinių

6 kv.m

(3m x 2m)

63MOKESČIŲ DYDŽIAI MAIRONIO G.:

Kretingos rajono savivaldybės tarybos 2018 m. balandžio 26 d. sprendimas Nr. T2-130:

8.1.

iš palapinių, pateikus Tautodailininko pažymėjimą

6 kv.m

(3m x 2m)

15

8.2.

iš palapinių žemės ūkio produkcija, pieno ir medaus produktais, daigais, sodinukais, gėlėmis

6 kv.m

(3m x 2m)

15

8.3.

iš palapinių, pateikus Tautinio paveldo produkto ar Kulinarijos paveldo fondo sertifikatus

6 kv.m

(3m x 2m)

20

8.4.

laikinose lauko kavinėse

100 kv.m.

(10m x 10m)

80

8.5.

laisvalaikio bei pramogų paslaugos (elektromobilių ar kitų judėjimui naudojamų priemonių nuoma, batuto ir panašios paslaugos, įvairūs atrakcionai ir kt.)

120 kv.m

(10m x 12m)

30

8.6.

kita prekyba iš palapinių

6 kv.m

(3m x 2m)

35

Mokestis laisvalaikio bei pramogų paslaugoms teikti nustatytas:
ne daugiau kaip 10 dviračių ar kitų judėjimui naudojamų priemonių. Kiekvienai kitai dešimčiai priemonių – rinkliava atitinkamai didinama (du, tris ir t.t. kartų);

vienam batutui ar panašiai paslaugai bei vienam atrakciono įrenginiui.

Mokestis mokamas į SĮ „Kretingos turgus“ (įm.k. – 300531865) sąskaitą LT12 7300 0100 9367 0897, nurodant mokėjimo paskirtį „Už leidimo prekiauti ar teikti paslaugas išdavimą Kretingos miesto šventės amatų mugėje. Vietos nr.____, reg.nr._____“.
(Mokėjimo pavedimas turi būti atliktas TIK to asmens (ar įmonės) vardu, kuriam yra išduotas verslo liudijimas ar individualios veiklos, ūkininko pažymėjimas ir kuris registruojasi prekybai).

PREKYBOS LAIKAS:

Kretingos miesto šventės Amatų mugė Rotušės a. birželio 7 d. prasidės 12 val.
Prekybininkus kviečiame rinktis nuo 7.00 val. Rekomenduojame prekybos vietą įsirengti iki 8 val. Prekyba privaloma iki 18 val.

Prekybininkai į teritoriją įleidžiami tik su leidimais.

12 val. prekybos vieta turi būti įrengta ir patraukti automobiliai.

Ūkio subjektai, baigę veiklą, privalo sutvarkyti prekybos vietą.

Kretingos miesto šventės Amatų mugė birželio 8 d. prasidės 8 val.
Prekybininkus kviečiame rinktis nuo 6.00 val.

Prekybininkai į teritoriją įleidžiami tik su leidimais.

8 val. prekybos vieta turi būti įrengta ir patraukti automobiliai. Automobilius statyti Rotušės a. draudžiama.

Ūkio subjektai, baigę veiklą, privalo sutvarkyti prekybos vietą.

Kretingos miesto šventės prekyba Maironio g. prie miesto estrados prasidės birželio 8 d. 18.00 val.
Prekybininkus kviečiame rinktis nuo 17.00 val.

Prekybininkai į teritoriją įleidžiami tik su leidimais.

18.00 val. prekybos vieta turi būti įrengta ir patraukti automobiliai.

Ūkio subjektai, baigę veiklą, privalo sutvarkyti prekybos vietą.

Po gegužės 17 d. prašymai nebus priimami.

Leidimai bus išsiųsti el.p. iki birželio 6 d., taip pat leidimus bus galima atsiimti nuo birželio 1 d. iki birželio 6 d. SĮ „Kretingos turgus“ adresu: Laisvės 11A, Kretingos m.
 Dėl prekybos vietų kreiptis į kasininkę - prižiūrėtoją Janiną Auškalnienę tel. 8-646-75453.


 

stt.png
Praneseju_apsauga.jpg
 
 
 
 
Informacija atnaujinta 2020-05-14
© 2012 Savivaldybės įmonė "Kretingos turgus". Visos teisės saugomos